Про компанію

Royal Garden - компанія, яка втілить у життя будь-яку вашу мрію, пов'язану з вашим будинком і при необхідності підкаже як зробити це краще, швидше, якісніше і недорого!
Ми надамо вам комплексний креативний ландшафт заміської ділянки. Від співпраці з нами ви отримаєте високоякісне ландшафтне рішення, починаючи від розробки проекту і закінчуючи втіленням вашої мрії в реальність!

 

Наша команда - це професіоналізм - наші співробітники магістри селекції та генетики рослин, кандидати аграрних наук, дипломовані дизайнери ландшафту!

Це Молодість - наш колектив складається з ініціативних людей віком від 24 до 30 років, які знають як треба працювати в умовах ринкової економіки, орієнтованої на задоволення потреб клієнта в першу чергу! Наша кампанія працює на ринку України трохи більше 2-х років.

Це Досвід - не дивлячись на молодість наших співробітників, середній досвід роботи нашого колективу у сфері благоустрою прибудинкової ділянки близько 4 років, мінімальний стаж роботи в даній сфері - 2 роки. Максимальний-9 років! Нашими співробітниками було реалізовано більше 50 вдалих проектів з озеленення, поливу, створення квітників, альпійських гірок, арок, комплексних проектів і т.д.

Це Динаміка - стан руху, хід розвитку, зміна якогось явища під впливом діючих на нього факторів. Ми хочемо рухатися швидко і впевнено, що б Ви отримували той результат від нашої роботи, на який заслуговуєте - на самий високий і при цьому одержання цього самого, високого результату не повинно розтягуватися в часовому проміжку!

 

Девіз нашого невеликого колективу - працювати треба швидко, якісно та доступно!

 
 

Контактна особа

Контакти

Royal Garden
(основний офіс)

04108, Україна, Київська, Київ, пр. Правди, будинок 62
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create